Magda
Uważam, że fotografia to magia, a tę magię tworzą momenty, gesty wzajemne spojrzenia i miłość. Jestem fanatyczką światła, uwielbiam eksperymentować i poznawać. Doskonała kompozycja zdjęcia powstaje dzięki ludziom i ich wzajemnym emocjom. Opowiem Waszą historię za pomocą zdjęć. Pomimo doświadczenia za aparatem, które posiadam to wciąż uważam, że fotografia jest fascynująca i nie do końca odkryta. Robienie zdjęć jest niezwykłe i tajemnicze. Moim ulubionym momentem całego dnia ślubu są zdecydowanie przygotowania. Nie raz chowam mokre ze wzruszenia oczy za aparatem :)
Prywatnie jestem żoną drugiego fotografa Freeze Frame Studio - Maćka, wielką fanką starego rocka, miłośniczką gór. Nie umiem usiedzieć dłużej w jednym miejscu, ciągle muszę coś robić i kombinować. Kocham samochody i długie podróże nimi w roli kierowcy. Dobre kino nie jest mi obce, jednak zakochana jestem we wszystkich serialach i filmach o tematyce zombie. 
 
Maciek
Fotografia to matematyka. Kompozycja, światło i ludzie składają się na zdjęcie idealne. Miłością do fotografii zaraziła mnie pierwsza fotograf Freeze Frame Studio - żona Magda. Na weselach lubię się przyczaić na odpowiedni moment, obserwuję, analizuję i wyczekuję. Perfekcyjne ujęcie wymaga czasem tysiąca prób, ale uważam, że warto. Wciąż fascynuje mnie technologia aparatu oraz to, co przy jego pomocy można stworzyć. Uwielbiam współpracować z ludźmi i ich poznawać. Mój ulubiony moment dnia ślubu? Zdecydowanie oczepiny ;)
Prywatnie jestem mężem Magdy, ogromnym fanem strategicznych gier komputerowych i podobnie jak Magda - miłośnikiem starej dobrej muzyki rockowej. Jestem raczej domatorem, chociaż w góry mogę jeździć co weekend. Uwielbiam jeździć samochodem, jednak muszę się czasem kłócić z Magdą o kierownicę. Godzinami mogę oglądać serial The Walking Dead (aktualnie oglądam od początku wszystkie odcinki już 3 raz :D).

Magdalena Gawlik
731 074 742
freezeframefotografia @ gmail.com